Category: Samorząd

Z wizytą u Tomka

Dziś mamy wyjątkowy dzień, na który czekają wszystkie dzieci . W tym świątecznym mikołajkowym dniu panie Aneta Machniewska (opiekun samorządu uczniowskiego) i Joanna Widuto ( wolontariusz Druzyny Szpiku) postanowiły wspólnie odwiedzić ucznia naszej szkoły, który zmaga się z cięzką chorobą i przekazać prezenty od Św. Mikołaja. W tym radosnym, wyczekiwanym dniu, na twarzy kazdego dziecka powinien zagościć uśmiech. Śmiało mozna powiedzieć, ze na twarzy Tomka uśmiech zagościł 🙂 To fantastyczne uczucie widzieć radość dziecka…To wszystko dzięki Wam. To do Was Tomek kieruje podziękowania 🙂 My równiez się do nich dołączamy 🙂 

 
 
„Mikołajki mogą być jak z bajki …

Dla każdego!

Dla Tomka, dla Majki,

Dla Agnieszki, dla Piotrka, Łukasza …

Więc uwaga!

Dziś Mikołaj zaprasza!…”

M.Terlikowska

Więcej »

Szpikowa paczka dla onkodzieciaczka zakończona!

Jak juz wiecie, nasza szkoła wzięła udział w akcji „szpikowa paczka” , której celem była zbiórka mikołajkowych prezentów dla dzieci chorujących na białaczkę z olsztyńskiego oddziału onkologicznego. Zbiórkę przeprowadziły panie Aneta Machniewska, Joanna Zapaśnik i Joanna Widuto. Do akcji włączyli się wszyscy nauczyciele, rodzice i uczniowie, za co ogromnie dziękujemy. Pokazaliście, ze macie wielkie serca, otwarte na drugiego człowieka. Dzięki Wam na twarzach małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Olsztynie pojawi się uśmiech. Wszystkie zgromadzone prezenty zostały dostarczone do siedziby Druzyny Szpiku w Barcianach.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom za okazane wsparcie. 

Aneta Machniewska & Joanna Zapaśnik & Joanna Widuto

Więcej »

25 września w naszej szkole odbyły się wybory do SU. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum wybierali spośród piętnastu zgłoszonych kandydatów. Dziesięć osób z największym poparciem weszło w skład Samorządu Uczniowskiego. Są to: Więcej »