Biblioteka szkolna poleca!!!

Dużą popularnością cieszą się książki Neli -małej reporterki.

„Nela – autorka dziecięcych książek podróżniczych oraz programów telewizyjnych.

Jej przydomek wiąże się ze stworzoną przez siebie serią dziecięcych książek, w której w główną rolę wciela się ona sama. „Nela mała reporterka” jest bohaterką i narratorką serii książek podróżniczych, opisujących wyprawy małej dziewczynki do egzotycznych krajów. Według wydawcy Nela podróżuje z rodzicami, którzy dokumentują wyjazdy, a następnie produkują programy z jej udziałem.

Nela jest też autorką książek, które powstają z redakcyjną pomocą rodziców. Pierwsza książka ukazała się w 2014 roku, gdy Nela miała 8 lat. Od tego roku Nela występuje także w programie telewizyjnym, emitowanym przez  TVP”

„Bella i Sebastian” – to wzruszająca opowieść o prawdziwej przyjaźni, wierności, odwadze i miłości. Ukazuje piękno życia w okrutnych czasach wojny. ” Jest rok 1943. Mieszkańcy spokojnej alpejskiej wioski cierpią pod niemiecką okupacją. Jakby tego było mało, w okolicy pojawia się groźne zwierzę,które porywa owce. Podczas wędrówki w górach samotny, wychowywany przez dziadka chłopiec spotyka zdziczałego psa. Czy opuszczony chłopiec i skrzywdzone zwierzę będą potrafili sobie zaufać?

Zapraszamy do lektury książek autorstwa Kelly McKain z serii Stajnia pod Podkową. „Spotkacie tu sympatyczne miłośniczki koni, które opisują swoje pełne emocji, przygód i przyjaźni doświadczenia z tymi niezwykłymi zwierzętami.
Pełna ciepła i niesamowitych przygód seria dla wszystkich miłośników koni!”

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.