Sonda uliczna „Czy znasz historię Kętrzyna?”

21 września uczniowie klasy VII b wraz z opiekunami: p. Anetą Pusio i p. Szymonem Januszanisem postanowili uczcić rocznicę  660-lecia naszego miasta, przeprowadzając wśród mieszkańców sondę  uliczną „Czy znasz historię Kętrzyna?”. Przypadkowo napotkani kętrzynianie udzielali odpowiedzi na trzy spośród dziesięciu przygotowanych pytań o różnym stopniu trudności. Okazało się, że wiedza na temat historii naszego miasta jest zadowalająca. Upominkiem za udzielenie poprawnych odpowiedzi lub  nagrodą pocieszenia za ich brak był kawałek lokalnego przysmaku – kętrzyńskiego piernika.

Siódmoklasiści zadali również przygotowane pytania pani dyrektor Bożenie Mickiewicz i pani sekretarz Beacie Modzelewskiej. W obu przypadkach odpowiedzi były w 100 % poprawne.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.