Spotkanie młodych

Ośrodek Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach k / Olsztyna w ubiegłą sobotę gościł ponad 2 tys. młodych ludzi. Przyjechali oni na spotkanie młodych o nazwie „No Limits” – Błogosławieństwo Bierzmowanych,  by wspólnie modlić się, śpiewać, tańczyć, wielbić Boga. Spotkanie było skierowane do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Również młodzież naszej szkoły wzięła udział w tym spotkaniu. Program obejmował zawiązanie poprzez taniec wspólnoty, Mszę Świętą, marsz młodych, spotkanie z Hiobem, koncert zespołu chrześcijańskiego „Muode Koty”, grającego muzykę hip hop, nabożeństwo na którym zostały rozdane złote karty kredytowe ze wskazówkami z Pisma Świętego. Ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Z nadzieją powrotu za rok w to miejsce i doskonałych humorach wróciliśmy do naszych domów.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.