Drugie szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu „Zrozumieć świat”

             Dnia 7 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza „Kotwicza” w Kętrzynie sześć nauczycielek klas gimnazjalnych w ramach projektu pn. „Zrozumieć świat” przeszło szkolenie z wykorzystania metody eksperymentu na zajęciach edukacyjnych. Szkolenie, które trwało 10 godzin dydaktycznych, dotyczyło „TIKIBSE, czyli metody poszukujące oparte na narzędziach TIK w kształceniu przyrodniczym”.

Projekt „ Zrozumieć świat” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

autor: Jolanta Bednarska

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.