SZACHOWA LIGA SZKOLNA

14 października w kinie Gwiazda w Kętrzynie ruszyła trzecia edycja Szachowej Ligi Szkolnej. Podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Tym razem z niezwykle trudnymi przeciwnikami zmagało się ośmiu naszych trzecioklasistów. Emocje sięgały zenitu a nasi mistrzowie po raz kolejny pokazali klasę. Wyniki rozgrywek są następujące:

III liga

Ksawery Ryfka miejsce 4

Markowska Kornelia miejsce 6

Karol Kuczyńaki miejsce 7

II liga

Ignacy Cwalina miejsce 5

Igor Karasik miejsce 7

I liga

Mateusz Woźniak miejsce 3

Weronika Kieszek i Michał Januszanis miejsce 6

Kolejny turniej w listopadzie, trzymajcie kciuki a my Was nie zawiedziemy.

                                                 Ewelina Chałkowska- Dwulat

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.