W Konsulacie Świętego Mikołaja

        Kolejne niezwykłe wydarzenie miało miejsce w kl. III a i III d. Uczniowie wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Krupską, p. Małgorzatą Kowalską, p. Anetą Machniewską, p. Anną Jankowską oraz mamą jednego z uczniów, 19 października odwiedzili Konsulat Świętego Mikołaja w Kętrzynie. To miejsce to magia; choinki z różnych stron świata, ozdoby choinkowe, renifery, Mikołaj, elfy, ciepło, przytulnie, swojsko. Uczniowie poznali, jak powstają choinkowe bombki, samodzielnie ozdabiali szklane kule, mogli napisać list do Świętego Mikołaja, niektórzy nawet dosiedli renifera. Wszyscy byli oczarowani eksponatami w muzeum bombek., a także bardzo dużym wyborem ozdób w ,,bombkowym sklepiku”. Mimo, że jest jeszcze jesień, warto pomyśleć o grudniowych świętach i warto odwiedzić to miejsce.

                                      Małgorzata Kowalska

Zapraszam do galerii

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.