WYCIECZKA ROWEROWA DO NIEDZIAŁ

Wycieczki piesze czy też rowerowe z okazji Światowego Dnia Turystyki nasze koło organizowało już wielokrotnie.Tym razem pojechaliśmy do Niedział, a dokładnie do gospodarstwa Pani Ani, położonego przy urokliwym jeziorku. Bez większych problemów dojechaliśmy na miejsce. Zobaczyliśmy piękne ,malowniczo położone małe jezioro,a na nim  niewielką wyspę. Z lądem łączy ją most prowadzący do drewnianego domku. Otacza go pomost, z którego można na przykład łowić ryby. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy jak zakończy się nasz rekonesans.

Mimo nie planowanej „kąpieli” Oli i Kai humory nas nie opuściły. Po upieczeniu kiełbasek na ognisku wyruszyliśmy w powrotną drogę. Być może już nie długo znów wybierzemy się na spotkanie kolejnej przygody.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.