Konkurs krasomówczy

30 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej  odbył się konkurs krasomówczy zorganizowany przez Towarzystwo Miłośników Kętrzyna. Patronat nad tym konkursem objął Burmistrz Kętrzyna p. Krzysztof Hećman.  Wśród uczestników znalazły się trzy uczennice naszej szkoły: Amelia Wieliczko (klasa IV b) , Joanna Kreczman (klasa VI a) i Lena Melnyczok (klasa VI a). Dziewczynki pięknie opowiadały legendy związane z naszym miastem i  choć nie znalazły się  „na podium”, mogą być z siebie dumne! Godnie reprezentowały naszą szkołę, nauczyły się niełatwych tekstów, pokonały tremę i potrafiły zaciekawić odbiorców. Przygotowania do konkursu nadzorowali nauczyciele języka polskiego: Dorota Malinowska i Szymon Januszanis.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu Nasze Miasto Kętrzyn.pl

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.