BRAWO MY !!!

             Nasi szachiści po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi. 11 listopada odbył się Turniej Grand Prix Województwa Warmińsko – Mazurskiego w szachach szybkich z okazji jubileuszu 660 – lecia miasta Kętrzyn. W zawodach startowało ponad 70 zawodników. Przedział wiekowy był ogromny i nierzadko naszym maluchom trafiali się zawodnicy nawet 70 letni. Nie przeszkodziło im to jednak zwyciężać i walczyć jak równy z równym. Weronika Kieszek zdobyła I miejsce w kategorii dziewczynek do lat 12. Nie pozostawiła rywalkom żadnych szans. Podobnie, jak tydzień temu w Olsztynie udowodniła, że jest mistrzynią. Wspaniale spisał się Michał Januszanis, który zdobył I miejsce w kategorii chłopców do lat 8. Jego mistrzowska gra, determinacja i waleczność wzbudziły zachwyt publiczności. Michał mimo wielu trudnych przeciwników udowodnił, że szachy to jego mocna strona. Wspaniale spisali się nasi pozostali zawodnicy- Szymon Kardas i Kornelia Markowska. Oni również zasłużyli na wielkie brawa. Radości nie było końca. Uśmiechnięte buzie naszych uczniów, zadowoleni i szczęśliwi rodzice, miłe słowa pana Mirosława Kruklisa, który docenił zajęcia szachowe prowadzone w Szkole Podstawowej nr 5 to prawdziwy miód dla naszych serc. Jesteśmy dumni! Mamy fantastyczne dzieciaki, które kochają grać w szachy, czego można chcieć więcej?

                                                          Ewelina Chałkowska- Dwulat

Zapraszamy  do galerii

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.