Konkurs krasomówczy PTTK

18 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się powiatowy   konkurs krasomówczy dzieci i młodzieży szkolnej zorganizowany przez Zarząd Oddziału PTTK w Kętrzynie. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało „Poznajemy swoją małą ojczyznę”. W konkursie wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły: Antoni Jowsa z klasy IV a i Joanna Kreczman z klasy VI a. Obojgu  wiele dni zajęło pamięciowe opanowanie długich  tekstów. Ćwiczyli ich interpretację, by zaciekawić słuchaczy. Poświęcili też wolną sobotę, by wystąpić przed kętrzyńską publicznością. Ich trud został doceniony. Oboje zaprezentowali się wspaniale i nie dali konkurentom żadnych szans na wygraną. Antek zajął I, a Asia II miejsce! Otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Pana Burmistrza. Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali Asię i Antka do konkursu – p. Dorota Malinowska i p. Szymon Januszanis.

Serdeczne gratulacje dla naszych utalentowanych uczniów!

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.