Szkolny Konkurs Literacki dla klas VI-VII

14 listopada odbył się Szkolny Konkurs Literacki, tym razem dla klas szóstych i siódmych. Swoich sił spróbowało 21 uczniów. Temat, tak jak tydzień wcześniej dla klas młodszych, nawiązywał do zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i brzmiał: „Moja przygoda z niepełnosprawnym kolegą lub niepełnosprawną koleżanką”. Uczniowie wykazali się kreatywnością, wrażliwością, bogactwem języka i stworzyli świetne prace. Trzy spośród nich będą upublicznione w najbliższym czasie. Komisja konkursowa, w składzie: p. Dorota Malinowska i p. Szymon Januszanis, miała twardy orzech do zgryzienia. Po wnikliwym zapoznaniu się z opowiadaniami, postanowiła wyróżnić:

I miejsce – Izabela Iwaniuk, klasa VII a

II miejsce – Oliwia Usarzewicz, klasa VII a

III miejsce – Joanna Kreczman, klasa VI a

Serdecznie gratulujemy laureatkom! Wręczenie nagród nastąpi 4 grudnia. A już jutro konkurs dla gimnazjalistów!

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.