Szkolny Konkurs Literacki dla gimnazjalistów

21 listopada odbył się ostatni z zaplanowanych na bieżący rok Szkolny Konkurs Literacki. Tym razem skierowany był do uczniów klas II i III gimnazjum. 15 chętnych uczennic  miało za zadanie odpowiedzieć na pytanie, czy w dzisiejszym świecie święta Bożego Narodzenia są jeszcze komukolwiek potrzebne. Powstały piękne rozprawki i eseje. Członkowie komisji konkursowej – p. Dorota Malinowska i p. Szymon Januszanis – zgodnie przyznali, że wszystkie prace są ciekawe  i prezentują bardzo wysoki poziom. Wybór laureatów był więc niesłychanie trudny. Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Julia Sucharzewska, klasa III c

II miejsce – Paulina Niewęgłowska, klasa III c

III miejsce – Urszula Łempicka, klasa III c

Gratulujemy! Wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców nastąpi 6 grudnia w gabinecie pani Dyrektor.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.