WCIĄŻ JESTEŚMY W GRZE !!!

               25 listopada odbył się kolejny Turniej Szachowy Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej. Jak zawsze nasi zawodnicy dzielnie stanęli do walki. Tym razem naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów. Po siedmiu niezwykle trudnych rundach wyniki są następujące:

 

Liga I

Mateusz Woźniak I miejsce

Weronika Kieszek VI miejsce

Michał Januszanis VIII miejsce

Liga II

Szymon Kardas III miejsce

Ignacy Cwalina V miejsce

Jakub Zadroga VI miejsce

Liga III

Igor Karasik II miejsce

Karnelia Markowska IV miejsce

 

Warto podkreślić, że Mateusz Woźniak jest najlepszym zawodnikiem Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej. Na dzisiejszym turnieju był nie do pokonania. Starsi i bardziej doświadczeni gracze z innych szkół nie stanowili dla niego żadnego zagrożenia. Z każdym turniejem jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia i gramy coraz lepiej. Nasza drużyna to dzieciaki na medal, które uwielbiają grać w szachy!!! Kolejny turniej już za tydzień, trzymajcie kciuki!

                                                             Ewelina Chałkowska- Dwulat

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.