Szpikowa paczka dla onkodzieciaczka zakończona!

Jak juz wiecie, nasza szkoła wzięła udział w akcji „szpikowa paczka” , której celem była zbiórka mikołajkowych prezentów dla dzieci chorujących na białaczkę z olsztyńskiego oddziału onkologicznego. Zbiórkę przeprowadziły panie Aneta Machniewska, Joanna Zapaśnik i Joanna Widuto. Do akcji włączyli się wszyscy nauczyciele, rodzice i uczniowie, za co ogromnie dziękujemy. Pokazaliście, ze macie wielkie serca, otwarte na drugiego człowieka. Dzięki Wam na twarzach małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Olsztynie pojawi się uśmiech. Wszystkie zgromadzone prezenty zostały dostarczone do siedziby Druzyny Szpiku w Barcianach.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom za okazane wsparcie. 

Aneta Machniewska & Joanna Zapaśnik & Joanna Widuto

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.