Z wizytą u Tomka

Dziś mamy wyjątkowy dzień, na który czekają wszystkie dzieci . W tym świątecznym mikołajkowym dniu panie Aneta Machniewska (opiekun samorządu uczniowskiego) i Joanna Widuto ( wolontariusz Druzyny Szpiku) postanowiły wspólnie odwiedzić ucznia naszej szkoły, który zmaga się z cięzką chorobą i przekazać prezenty od Św. Mikołaja. W tym radosnym, wyczekiwanym dniu, na twarzy kazdego dziecka powinien zagościć uśmiech. Śmiało mozna powiedzieć, ze na twarzy Tomka uśmiech zagościł 🙂 To fantastyczne uczucie widzieć radość dziecka…To wszystko dzięki Wam. To do Was Tomek kieruje podziękowania 🙂 My równiez się do nich dołączamy 🙂 

 
 
„Mikołajki mogą być jak z bajki …

Dla każdego!

Dla Tomka, dla Majki,

Dla Agnieszki, dla Piotrka, Łukasza …

Więc uwaga!

Dziś Mikołaj zaprasza!…”

M.Terlikowska

 
//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.