ŻEBY WYGRAĆ TRZEBA GRAĆ!!!

    ŻEBY WYGRAĆ TRZEBA GRAĆ!!!

Z takim hasłem 4 grudnia wyruszyliśmy do Ostródy na Wojewódzki Drużynowy  Turniej Szachowy.  Nasze szanse na wygraną od początku były przesądzone, byliśmy najmłodszymi uczestnikami turnieju. Drużyna z naszej szkoły w składzie:  Mateusz Woźniak, Szymon Kardas, Jakub Zadroga i Weronika Kieszek, jak zwykle dzielnie walczyła i stawiała czoła trudnym przeciwnikom.

Niestety byli lepsi. Na 18 drużyn z całego  województwa wywalczyliśmy 14 miejsce. Zabrakło szczęścia i jednego z naszych dobrych zawodników Michała Januszanisa, który niestety nie mógł z nami pojechać. 

Z pewnością turniej w Ostródzie był dla nas dobrą lekcją, z której wyciągniemy wnioski.

 

                                                          Ewelina Chałkowska- Dwulat 

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.