Biblioteka szkolna poleca!!!

Tym razem polecamy książki autorki Tove Jansson , która marzyła by zostać latarnikiem, a stała się znaną na całym świecie pisarką, malarką, ilustratorką i rysowniczką komiksów. Któż z nas nie zna Muminków –  białych stworków, które  od dawien dawna rozbudzają pozytywne emocje zarówno w dzieciach, jak i ich rodzicach…
„Muminki” to nie tylko przygodowa historia dla dzieci, ale i cenne opowieści dla starszych czytelników, którzy odnajdą w nich coś zupełnie innego niż najmłodsi…”

Posiadamy dwie księgi znanych opowieści pt.: ‚Muminki”. Znajdują się w nich  utwory : „Małe trolle i duża powódź”, „Kometa nad Doliną Muminków”, „W Dolinie Muminków”, „Lato Muminków”, „Zima Muminków”, „Pamiętniki tatusia Muminka”, „Opowiadania z Doliny Muminków”, „Tatuś Muminka i morze”, „Dolina Muminków w listopadzie”.

                  Lektura w sam raz na długie, świąteczne wieczory!

                                   

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.