Aktywna Sobota

Styczniowe spotkanie spędziliśmy tym razem w szkole. Przygotowałyśmy swoim podopiecznym gry i zabawy integrujące grupę , budujące wzajemne relacje. Były też  potyczki kulinarne. Rozpoczęliśmy od przygotowania ciasta, ponieważ drożdże lubią ciepełko i czas (a w naszym zamyśle pizza). Ciasto po woli wyrastało, a my zajęliśmy się zabawą. Wiele radości  i emocji wzbudziły gry planszowe: bingo i spalony ziemniak. Pomimo tego, że rywalizacja była zacięta, to przegrani odeszli od planszówek z uśmiechem. Wygrała chęć dzielenia się radością ze wspólnie spędzonego czasu, co u naszych podopiecznych do wypracowania nie jest łatwe. Kiedy nasze brzuchy zrobiły się puste, rozpoczęliśmy przygotowanie pizzy. Każdy z uczestników skomponował  własną aranżację smakową. Pomysłów na wyszukane smaki nie brakowało. Pokusili się nawet Ci, którzy nie przepadają za serem i ketchupem. Po uczcie kulinarnej cała grupa aktywnie spędziła czas na zabawie z chustą animacyjną. Tego dnia cukierkami i gromkim sto lat uczciliśmy imieniny Weroniki. Aktywną sobotę w szkole wpisujemy w kartkę z kalendarza jako niezapomnianą.

Z pozdrowieniami Pani Kasia & Pani Małgosia & Pani Anetka 🙂

                                                                                                           Zapraszamy do galerii

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.