Wystawa fotografii

„Zima  w  obiektywie  uczniów naszej  szkoły”  to  temat  przewodni  wystawy  fotograficznej,  która   jest  efektem pracy   Szkolnego  Koła  Fotograficznego.  Autorami  zdjęć  są  utalentowane  uczennice  z  Koła   Julia  Fedyk,  Kuba  Amelia,  Weronika  Obolewicz , Julia Zborowska, Emilia   Żyżyk  oraz  uczniowie  klasy  IIIA gim. Maciej  Dobrzyński  i  Dawid  Zaremba. Uczniowie ukazali  piękno  mazurskich  krajobrazów  oraz  zaprezentowali  wysoki  poziom  prac. W naszej  szkole  uczymy  się, ale  także  rozwijamy  pasje  naszych  uczniów,  a  fotografia  uwrażliwia  nas  na  otaczające  piękno  przyrody.  Spotkaliśmy  się  z  miłym odbiorem  ze  strony  społeczności  szkolnej  i   na  pewno  na  tym nie  poprzestaniemy.  Wystawa  jest  udostępniona  na  parterze  naszej  szkoły i  potrwa  do  15 marca.  

                                                                               Opiekun  Koła  Fotograficznego  Anna  Fedyk

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.