Natasza i Maja z II A polecają !!!

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. Zaproponuj swoim szkolnym kolegom i koleżankom  książkę, która wyjątkowo przypadła Ci do serca. Zabawę rozpoczynają dziewczynki z klasy II a – Maja i Natasza, które polecają  książki autorstwa Rosie Banks z serii Magiczne Królestwo.

„Magiczne Królestwo” to seria, w której każda dziewczynka znajdzie to, co lubi najbardziej: opowieści o przyjaźni, magiczne tajemnice oraz zaczarowany świat przygód. Dzięki tym niezwykłym historiom poznasz trzy wyjątkowe przyjaciółki, które, zawsze odważne i pomysłowe, ratują pewną baśniową krainę od katastrofy. Teraz drzwi do przygody otwierają się także przed tobą. Pomóż bohaterkom ocalić Magiczne Królestwo przed okrutną królową i jej niegodziwymi sługami.

A Ty jaką ksiązkę polecasz???

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.