„ Z KOPYTA KULIG RWIE”

      Korzystając z ostatnich dni iście zimowej aury, we wtorek 06.03.2018r., uczniowie klas IV D i IV B pod opieką swoich wychowawczyń : pani Anny Płoskiej i pani Marioli Kruklis, oraz nauczyciela wspomagającego pani Anny Jankowskiej i nauczyciela wychowania fizycznego pana Andrzeja Narwojsza, wybrali się na wycieczkę integracyjną do Gospodarstwa Agroturystycznego w Kwiedzinie. Głównym punktem programu był oczywiście kulig , który przyniósł wszystkim uczestnikom wiele radości i dobrej zabawy. Pogoda w tym dniu była wprost wymarzona na przejażdżkę saniami i wozem  po malowniczym, zimowym lesie.  Słońce świeciło od samego rana, oczywiście najbardziej odważni byli ci, którzy zdecydowali się jechać na końcu. Jak wiadomo, ostatnie sanie  są zawsze najbardziej „latające”, a ci, co na nich siedzą, muszą się liczyć z licznymi wywrotkami, ale to też była jedna z atrakcji. Wspaniały dzień umiliły nam  również szalone zabawy na śniegu i ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatą przygotowane przez pracowników Gospodarstwa Agroturystycznego w Kwiedzinie.   

Humor dopisywał wszystkim, to był bardzo udany wyjazd. Niemal wszyscy stęskniliśmy się za sprzyjającym zabawie śniegiem i mrozem.

 

                                                                                     Opracowały:

                                                                      Anna Płoska , Mariola Kruklis

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.