Miejski konkurs recytatorski

17 kwietnia odbył się miejski etap XXXVI konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów – laureatów etapu szkolnego: Zuzanna Rynkowska z klasy I c, Michał Januszanis (III a), Antoni Jowsa  (IV a), Aleksandra Komor ( VI a) i Urszula Łempicka ( III c gimnazjum). Nasi reprezentanci spisali się znakomicie, o czym świadczą wyniki obrad komisji konkursowej.

W kategorii klas I-III SP

II miejsce – Michał Januszanis (opiekun p. Małgorzata Krupska)

W kategorii klas IV-VI

I miejsce – Aleksandra Komor (opiekun p. Dorota Malinowska)

II miejsce – Antoni Jowsa (opiekun p. Szymon Januszanis)

W kategorii klas II-III gimnazjum

II miejsce – Urszula Łempicka (opiekun p. Joanna Małkiewicz)

Kolejny etap konkursu odbędzie się 8 maja. Gratulujemy laureatom! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa p. Joanny Widuto.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.