Moto – majówka dla Tomka !

13 maja o godzinie 11.00 w Barcianach ( Plac przy Amfiteatrze ) odbędzie się Moto-majówka, podczas której będą zbierane środki na leczenie naszego ucznia Tomka, który zmaga się z ciężką chorobą krwi. Wszystkich, którzy mają dobre i wrażliwe serce zapraszamy tego dnia do stoiska Drużyny Szpiku. Jak możesz pomóc? Przyjdź, kup szpikowe ciastko, kiełbaskę lub maskotkę…Możesz również upiec ciasto lub podarować pluszaki, które będą sprzedane za symboliczną złotówkę. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na konto Tomka. Tego dnia będzie prowadzona także rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Jeśli zastanawiasz się czy Ty także możesz zostać dawcą, nic prostszego…przy stoisku informacyjnym otrzymasz garść informacji na ten temat. Charytatywnie zagra zespół Firegarden przygotowywany przez pana Sebastiana Bednarczyka (naszego muzyka).

Serdecznie zapraszamy!!! 

Więcej informacji uzyskasz w bibliotece szkolnej 🙂

Joanna Widuto ( nauczyciel – bibliotekarz)

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.