MAJOWE ROZGRYWKI SZACHOWE!

5 maja w kinie ,,Gwiazda’’ odbyła się  Szachowa Liga Szkolna. W comiesięcznych rozgrywkach udział wzięło 7 uczniów naszej szkoły. Gdy inni odpoczywali najmłodsi prężyli umysły i udowadniali, że potrafią grać w szachy. Wyniki poszczególnych lig są następujące:

I liga

Mateusz Woźniak I miejsce

Weronika Kieszek VI miejsce

Michał Januszanis VII miejsce

II liga

Szymon Kardas III miejsce

Ignacy Cwalina IV miejsce

III liga

Rafał Jasiulewicz III miejsce

Artur Gradoń IV miejsce

       Po raz kolejny bezkonkurencyjny i najlepszy okazał się Mateusz Woźniak. Nasz zawodnik nie ma sobie równych i zachwyca formą. Na szczególne wyróżnienie zdecydowanie zasługuje Rafał Jasiulewicz (klas IB), który wziął udział w turnieju po raz pierwszy. Mimo wielkiej tremy nasz zawodnik pokazał wspaniałą grę i zajął III miejsce. Brawa należą się wszystkim. Każdy udowodnił, że potrafi grać. Kolejne szachowe spotkanie już w czerwcu, trzymajcie kciuki!!!

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.