Sukces młodych aktorów

19 kwietnia aktorzy z grupy teatralnej „Promyczki” wzięli udział w konkursie na inscenizację wierszy i epizodów z życia Wojciecha Kętrzyńskiego organizowanego przez Zarząd Stowarzyszenia im. Arno Holza dla Porozumienia Polsko-Niemieckiego w Kętrzynie. Podopieczni p. Krystyny Klancewicz recytowali wiersze Kętrzyńskiego oraz utwory poświęcone patronowi naszego miasta. Ponadto zatańczyli efektowny taniec dworski z  XVII wieku. Występ młodych aktorów został odebrany entuzjastycznie, czego dowodem jest I miejsce. Nagrodą były bilety do kina.

Za pomoc w realizacji przedsięwzięcia dziękuję p. Anecie Woźniak, p. Szymonowi Januszanisowi , p. Jackowi Fąderskiemu oraz rodzicom młodych aktorów.

                                                                                                                                                                                            Krystyna Klancewicz

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.