KONKURS „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”.

W Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego etapu wojewódzkiego konkursu plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. Patronat nad konkursem objął Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty oraz Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych. Jego celem było m.in. rozwijanie wśród najmłodszych postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych w różnych miejscach i okolicznościach. Do KPP w Kętrzynie, jak co roku, wpłynęło mnóstwo ciekawych i pięknie wykonanych prac plastycznych.

Jury miało za zadanie wyłonić po trzy prace w każdej kategorii wiekowej. Jurorzy brali pod uwagę: spełnienie wymogów formalnych organizatora, zgodność pracy z tematem konkursu oraz samodzielność jej wykonania. Ostatecznie wyłonione zostały niżej wymienione prace, które to przesłane zostaną do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie na etap wojewódzki. Praca Julii Wysockiej  z klasy I C została nagrodzona .Czekamy na dalsze wyniki. Brawo!!

A oto praca Julki

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.