Spotkanie autorskie z ks. Karolem Misiewiczem

Dnia 09.05.2018r. ( w ramach Obchodów Tygodnia Bibliotek) odbyło się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kętrzynie spotkanie autorskie z ks. Karolem Misiewiczem, autorem ksiązki „Przygody Pana Ślimaka”. W spotkaniu wzięła udział klasa I c wraz z paniami Joanną Pyrą i Joanną Widuto. Karol Misiewicz jest kapłanem w Archidiecezji Warmińskiej, posługę pełni w parafii św. Piotra i Pawła w Reszlu. Podczas spotkania, dzieci dowiedziały się jak wygląda pisarz, jakich atrybutów potrzebuje i….jak długo rosną wąsy. Uwaga dzieci sprawdzana była na bieżąco i nagradzana książką. W przerwie między bajkami dzieci opanowały hol biblioteki tworząc z masy solnej i kolorowych muszli przecudnej urody ślimaki przedstawiające Pana Ślimaka. Powstały piękne, kolorowe, pełne dziecięcej wyobraźni prace. Kolejna bajka zakończyła się również pytaniami dotyczącymi treści, czyli sprawdzeniem uwagi słuchacza. Spotkanie przebiegło w wesołej, przyjaznej atmosferze, dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania i świetnie się przy tym bawiły.  Ks. Karol Misiewicz podarował swoją ksiązkę naszej bibliotece i teraz wszystkie dzieci mogą zapoznać się z przygodami „Pana Ślimaka”.

Dziękujemy pani Sylwii Wąsowicz za zaproszenie.  Joanna Widuto & Joanna Pyra

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.