KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III

,, RAZ, DWA, TRZY Z WOJCIECHEM KĘTRZYŃSKIM LICZ I TY”

     Pod takim hasłem 18 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kętrzynie odbył się Miejski Konkurs Matematyczny klas III szkoły podstawowej. Podsumowuje on pierwszy etap nauki. Uczniowie wszystkich kętrzyńskich podstawówek  przez  60 minut rozwiązywali zadania matematyczne. Następnie pod opieką nauczycieli ze swoich szkół, grali w gry planszowe, rysowali, bawili się w sali zabaw, oczekując na wyniki konkursu. Zabawę umilał  im słodki poczęstunek.

Tegorocznymi zwycięzcami okazali się :

I miejsce:

Maria Iwanowska- SP 1

II miejsce:

Marika Jurczak-SP 3

III miejsce:

Gabriel Dobrosielski-SP 4

       Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.        Gratulacje i upominki uczestnicy odebrali z rąk Pana Burmistrza Krzysztofa Hećmana i Pani Dyrektor SP 5 Bożeny Mickiewicz. Konkurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć. Nagrody ufundował Burmistrz Miasta Kętrzyn Krzysztof Hećman, a poczęstunek Rada Rodziców przy SP 5. Organizatorami były Joanna Pyra i Małgorzata Kowalska.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.