Wycieczka klas siódmych

28 maja uczniowie klas VII a i VII b (z niewielkim wsparciem gimnazjalistów) wraz z opiekunami: p. Andrzejem Narwojszem, p. Jackiem Stankiewiczem i p. Szymonem Januszanisem wyruszyli na podbój nadmorskich kurortów. Przystankiem docelowym był pensjonat „Baron” w Sztutowie. Trzydniowa wyprawa obfitowała w liczne atrakcje: kąpiele morskie i w basenie, gry zespołowe, dyskoteka, ognisko integracyjne, piesze wycieczki i błogie nicnierobienie. Momentem refleksji i głębokiej zadumy była niecodzienna lekcja historii –  zwiedzanie niemieckiego nazistowskiego obozu Stutthof. Z kolei lekcją biologii i chemii w pigułce były zajęcia „Kości w ruch” i „Człowiek – biomaszyna” w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Trzy dni upłynęły bardzo szybko i musieliśmy wracać do Kętrzyna. Uczniowie zapewniają, że są pełni energii i wykorzystają ostatnie chwile, by poprawić swoje oceny na koniec roku!

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.