Najlepsi przyrodnicy

Czwartego czerwca 2018 r mieliśmy okazję poznać „najlepszych przyrodników” wyłonionych podczas finału w VI Wewnątrzszkolnym Konkursie Przyrodniczym. Konkurs składał się z trzech części. W pierwszej części uczniowie odpowiadali na 10 pytań wylosowanych z puli 45 pytań, odpowiedź była krótka TAK/ NIE. W drugiej części uczestnicy konkursu udzielali krótkich odpowiedzi na wylosowane 10 pytań z puli 40 pytań. Trzecia część konkursu była decydująca każdy z uczestników losował po 3 pytania na które udzielał odpowiedzi.

Po zsumowaniu punktów z trzech części komisja konkursowa w składzie Dorota Gryta, Katarzyna Jabłonowska i  Anna Banasiak wyłoniła zwycięzców.

Klasa czwarta:

  • I miejsce Karolina Ciunel
  • II miejsce Kinga Ciborska
  • III miejsce Izabela Zborowska

Klasa piąta:

  • I miejsce Julia Ułasewicz
  • II miejsce Natalia Deszczyńska
  • III miejsce Dawid Wankewycz

Klasa szósta:

  • I miejsce Jakub Gasperowicz
  • II miejsce Julia Trypucka
  • III miejsce Adam Hałuszko

 

Uczniowie otrzymali dyplomy, oraz nagrody zasponsorowane przez Radę Rodziców.

 

 

 

                                               Organizator konkursu i autor artykułu Dorota Gryta

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.