BRAWO MY!!!

 16 czerwca w kinie ,,Gwiazda’’ odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym Szachowa Liga Szkolna. W tak ważnym dniu 12 najlepszych graczy z naszej szkoły po raz kolejny prężyło swoje umysły. Wyniki zmagań są następujące:

I liga:

Mateusz Woźniak III miejsce

Weronika Kieszek IV miejsce

Michał Januszanis V miejsce

II liga:

Szymon Kardas III miejsce

Ignacy Cwalina IV miejsce

Kornelia Markowska- IX miejsce

III liga:

Igor Karasik I miejsce

Artur Gradoń III miejsce

Aleksandra Piechota III miejsce

Ksawery Ryfka III miejsce

Rafał Jasiulewicz III miejsce

Borys Werbanowski V miejsce

Mistrzem całej  ligi 2017/2018, który uzyskał najwięcej punktów w 10 turniejach został nasz uczeń Mateusz Woźniak. W klasach I-III mistrzynią całego turnieju została Weronika Kieszek. Michał Januszanis zajął III miejsce. Każdy z graczy otrzymał piękny medal i podziękowania za wspaniałą grę. W tym roku szkolnym najlepszą szachową szkołą okazała się Szkoła Podstawowa nr 1. My, po bardzo wyrównanej walce zajęliśmy II miejsce i czujemy wielki niedosyt. Zabrakło niewiele. Od września bierzemy się ostro do pracy. Cel – pokonać ,,Jedynkę’’ i wystawić na turnieju 20 zawodników.

            

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.