Kopciuszek

Dzisiaj (18.06.18r.) miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dziewczęta należące do aktywu bibliotecznego wcieliły się w role aktorskie i zaprezentowały klasie IC przedstawienie pt.: „Kopciuszek inaczej”. Występ wywołał na twarzach zaproszonych maluchów uśmiech, nie zabrakło też gromkich braw. Celem dzisiejszego występu było zachęcenie młodszych uczniów naszej szkoły do odwiedzania biblioteki szkolnej i wypożyczania książek. Pierwszaczki zapewniły nas, że występ się podobał, w związku z czym, zostanie on pokazany pozostałym pierwszym klasom. Dziewczynki samodzielnie przygotowały dekoracje do przedstawienia i poświęcały swój czas na przygotowanie występu. Zaprosiły do udziału w uroczystości swojego kolegę i koleżankę z klasy.  Wykazały dużo chęci i zaangażowania. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym nadal będą rozbudzać w dzieciach potrzebę czytania. Po przedstawieniu pani Joanna Pyra – wychowawca klasy IC nagrodziła dzieci cukierkami i emotkami. Nie zabrakło wzruszeń, gdyż dziewczęta należące do koła bibliotecznego są właśnie wychowankami pani Asi. Zapraszam do obejrzenia zdjęć 🙂

Joanna Widuto – opiekun grupy

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.