Konkurs rozstrzygnięty

Od 02.10.2015r do 13.10.2015r trwał konkurs plastyczny na najpiękniejszą zakładkę do książki z przyjacielem Kubusia Puchatka, ogłoszony przez bibliotekę szkolną. Z przyjemnością informujemy, że konkurs został właśnie rozstrzygnięty ( 16.10.2015r). Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i wykonały piękne zakładki. Komisja brała pod uwagę: pomysł, różnorodność technik i wykorzystanych materiałów, zgodność z tematyką oraz samodzielność .

ZWYCIĘZCY:

W kategorii klas pierwszych:

1.Patryk Turczyn kl. IB

2.Kuba Zadroga kl. IB

3.Zuzia Wróbel kl. IA

3.Amelka Sajkowska Kl. IB

Wyróżnienia:

1.Joanna Jurkian kl. IA

2.Mateusz Woźniak kl. IB

3.Michał Januszanis kl. IA

W kategorii klas trzecich:

1.Oliwia Witaszek kl. IIIB

2.Wiktoria Matuszewska Kl. IIIA

3.Dominika Chrunyk Kl. IIIA

Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.