Noc filmowa w SP5

Podobny obraz

Z  15.06.2018r. na 16.06.2018r. odbyła się w naszej szkole „Noc filmowa”. Wzięli w niej udział uczniowie  należący do SU wraz z zaproszonymi przez siebie kolegami i koleżankami.

Uczniowie długo czekali na ten wieczór. Zostać w szkole po lekcjach to może mało ciekawe, ale zostać w szkole po to żeby móc się dobrze bawić to brzmi o wiele lepiej.

Zaczęliśmy od wspólnej kolacji przy grillu. Jedliśmy pyszne kiełbaski i pianki, niektórzy mieli okazję przejechać się ekskluzywnym motorem kolegi. Odwiedziła nas nawet nasza Pani Dyrektor.

Z pełnymi brzuchami przeszliśmy do budynku szkoły, aby tam przygotować się do wieczoru filmowego.

Filmy, które oglądaliśmy były różne, ale wszyscy zadecydowali, ze zaczynamy od horroru. W czasie seansów, dzieci nie tylko oglądały filmy, ale również mogły się bawić (zwłaszcza te najmłodsze). Robiliśmy popcorn, piekliśmy przepyszne gofry, nawet serwowaliśmy kawę i herbatę. Wielką frajdę sprawiało najmłodszym dziewczynkom kelnerowanie (przyjmowały zamówienia i serwowały gimnazjalistom gofry z różnymi dodatkami).

Chyba nikt nie zasnął…

Noc filmową uważamy za udana, była świetną możliwością do zintegrowania się. Mamy nadzieję, że będzie kontynuowana przez następne lata pracy SU.

Serdeczne podziękowania składamy p. Małgorzacie Olenkowicz i p. Bartoszowi Machniewskiemu za Wielką Pomoc w organizacji „Nocy Filmowej”.

Opiekunowie SU  p. Anetka & p. Asia

Zapraszamy do galerii: