Sukcesy Promyczków

10 czerwca grupa teatralna „Promyczki” pod opieką Krystyny Klancewicz wystąpiła w kętrzyńskim amfiteatrze w ramach Przeglądu Artystycznego Szkół Podstawowych. Młodzi aktorzy zaprezentowali montaż słowno-muzyczno-taneczny o Wojciechu Kętrzyńskim.  Występ bardzo spodobał się zgromadzonej  publiczności. Relację z tego wydarzenia można znaleźć w internetowym wydaniu gazety Nasze Miasto Kętrzyn. Dzięki wsparciu muzycznemu pana Sebastiana Bednarczyka występ nabrał większej dynamiki. Wszyscy artyści otrzymali drobne upominki.

13 czerwca grupa wystąpiła w Szkolnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kętrzynie z programem „Pamięć jest wielką siłą, a bajki na całe zło” w ramach IX Integracyjnego Przeglądu  Teatrów Amatorskich – W krainie baśni, mitów i legend…”.  Promyczki zaprezentowały się znakomicie i zdobyły wyróżnienie. W przygotowaniach grupy opiekunce pomagał pan Sebastian Bednarczyk (oprawa muzyczna) i pan Jacek Fąderski (pomoc w przygotowaniu scenografii).

Promyczki ciężko pracowały przez cały rok. Podsumowaniem był występ przed koleżankami i kolegami z klas I-III SP.  Występ został przyjęty bardzo życzliwie i nagrodzony owacjami. Publiczność współtworzyła przedstawienie, otwierając drzwi do świata baśni.

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.