Dzień Edukacji Narodowej

13 października na czwartej godzinie lekcyjnej w hali MOSiR odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Bożena Mickiewicz złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz podziękowała za zaangażowanie w codzienną pracę. Odczytała również życzenia od swojego zastępcy pani Doroty Arszułowicz. Poinformowała, że nagrodę Burmistrza Miasta otrzyma w tym roku pani Małgorzata Stefaniak-Rogowska. Wręczyła też nagrody Dyrektora Szkoły. Otrzymali je: p. Dorota Gryta, p. Anna Płoska, p. Katarzyna Ciborska, p. Krystyna Tymcio, p. Elżbieta Krzak, p. Katarzyna Puczel, p. Anna Fedyk, p. Joanna Małkiewicz, p. Aneta Pusio, p. Jolanta Raczuk, p. Mariusz Michalak, p. Daniel Wróbel, p. Andrzej Graczyk oraz p. Beata Modzelewska, p. Aneta Machniewska, p. Grażyna Oklińska, p. Teresa Komarowska, p. Grażyna Możejko.

W imieniu uczniów życzenia złożyli: Weronika Obolewicz, Urszula Łempicka oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Iza Kadelska i Michał Samotyha.

W pokoju nauczycielskim czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców oraz miła niespodzianka od p. Doroty Arszułowicz.

Tego dnia wszystkim dopisywał humor, a serdecznym życzeniom uczniów nie było końca.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.