KONCERT MUZYCZNY KLAS I-III SP

8 grudnia o godzinie 11.45 rozpoczął się koncert muzyczny dla klas I-III szkoły podstawowej, obrazujący wędrówkę świętego Mikołaja po różnych krajach. Czynny udział w tym koncercie wzięli uczniowie klasy II c i II d. Paula Tytko odegrała rolę policjantki z Anglii, Emil Bednarczyk był Iwanem z Rosji, Patryk Wasilewski – Hansem z Niemiec,  Bartek Ciunel – kowbojem ze Stanów Zjednoczonych, zaś Łukasz Staniszewski gitarzystą ze Stanów Zjednoczonych. Mikołaj, któremu towarzyszył dzielny renifer Rudolf, obdarował dzieci cukierkami i zapraszał do wspólnej podróży saniami. Ogłosił też konkurs na najpiękniej zaśpiewaną kolędę – zwyciężyła podopieczna p. Krystyny Klancewicz – Julia Wasilewska („Pójdźmy wszyscy do stajenki”), która w nagrodę otrzymała książkę „Muzyka, taniec i teatr”.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.