Animal project

Animal project/ Joanna Hryniewicz-Wyszyńska

Uczniowie klasy IV c SP w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce j. angielskiego mieli okazję wzięcia udziału w nietypowej lekcji: każdy  uczeń miał przynieść kolorowe kartki  i nożyczki do szkoły aby wziąć udział w „Animal Project”

Na lekcji nauczyciel języka angielskiego Joanna Hryniewicz-Wyszyńska napisała instrukcję w języku angielskim. Instrukcja była przykładem języka używanego w codziennych sytuacjach, zatem uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Po wielu interpretacjach i analizach została wypracowana prawidłowa analiza językowa instrukcji  i uczniowie rozumieli instrukcję i wprowadzili słowa w czyny.  Każdy uczeń otrzymał wzory zwierząt do odrysowania i samodzielnie wycinał wzory zwierząt, wybierał kolory kartek i wycinał i składał zwierzęta. Lekcja bardzo  zaangażowała uczniów, którzy z radością i entuzjazmem przystąpili do pracy.Uczniom tak bardzo spodobała się zabawa, iż powiedzieli, że pracę swoją będą kontynuować w domu a nawet w ferie:)  Oto wyniki  działania na lekcji.

dzieci 1 dzieci 2

instruction

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.