PO RAZ KOLEJNY DZIĘKUJEMY SPONSOROM

Tym razem tato Mai Jachimek i inni pracownicy farmy wiatrowej EDP Renewables pod Korszami, zakupili dla klasy IIc ( sala 214) korkową tablicę. Wdzięczni drugoklasiści, pod kierunkiem pań: Krystyny Szulc i Katarzyny Ciborskiej, wykonali album, na który zlożyły się prace – wyklejanki – krajobrazy z wiatrakami, podpisane własnoręcznie przez autorów, zdjęcie pod tablicą całej klasy IIc oraz „wierszowane” podziękowanie. 12 lutego 2016 roku został  przekazany  sponsorom.

Tuż obok pięknej, białej, w linie zawisła brązowa.
Łatwo w nią szpilka swoją główkę chowa
mocując ważne treści, zdjęcia i litery…
Przyjmijcie więc od nas upominek szczery.
To co mamy – dajemy- obrazki kolorowe,
błyszczące wiatraki, płotki, kotki, krowę
-ot krajobraz taki, widzicie go co dzień- bo to Wasza praca.
Dzięki niej się nasza klasa wzbogaca.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i tak sobie myślimy,
że o Was to na pewno my nie zapomnimy!

Krystyna Szulc & Katarzyna Ciborska

1 DSC_0022 DSC_0025 DSC_0026 DSC_0027 DSC_0028 DSC_0029

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.