RZUCANKA SIATKARSKA

Dnia 08.04.2016 roku w Hali ,, Mistrzów” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie odbył się turniej „Rzucanki Siatkarskiej Singli” dziewcząt klas II organizowany w ramach akademi siatkarskiej S.O.S. W zawodach udział wzięło 5 szkół z naszego miasta i gminy. Łącznie startowało 53 dziewcząt z najmłodszych klas. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas drugich . Turniej był punktowany indywidualnie oraz zespołowo. Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim.    Chociaż dziewczęta dopiero zaczynają poznawać tajniki tej dyscypliny sportowej mecze były bardzo zacięte. Zawodniczki miały bardzo aktywnych kibiców ( mamy) , które z całych sił dopingowały dzieci  . Na zakończenie turnieju organizator wręczył każdemu uczestnikowi pamiątkowy dyplom i drobny upominek.
REPREZENTACJA SZKOŁY:

  1. Stępień Wiktoria klasa II a
  2. Wieliczko Amelia klasa II a
  3. Witek Helenka klasa II a
  4. Ciborska Kinga klasa II b
  5. Milewska Wiktoria klasa II b
  6. Plichta Nina klasa II b
  7. Skórka Zuzia klasa II b
  8. Jachimek Maja klasa II c
  9. Karolewicz Sara klasa II c
  10. Ciunel Karolina klasa II d

Najlepsze miejsce IV zdobyła Skórka Zuzia z klasy IIb
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA:
I MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 KĘTRZYN – 104 pkt
II MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KĘTRZYN – 77 pkt
III MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 KĘTRZYN – 70 pKT
IV MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KĘTRZYN – 66 pkt
V  MIEJSCE – SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZEWIEC – 24 pkt

Autor artykułu: Mariola Kruklis

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.