BUDŻET OBYWATELSKI – WYNIKI GŁOSOWANIA

Zakończyła się procedura związana z Budżetem Obywatelskim na 2016 rok. Z radością informuję, że pomysł utworzenia placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych przy naszej szkole otrzymał najwięcej, bo aż 958 głosów !!! Tym samym projekt zostanie zrealizowany  Serdecznie dziękuję Państwu za oddanie swojego cennego głosu na moją propozycję. Podziękowania należą się także wszystkim osobom, które zaangażowały się w promocję projektu, przede wszystkim Pani Dyrektor Bożenie Mickiewicz, Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom szkoły, a także uczniom, którzy zachęcali do głosowania swoich rodziców. Nasze wspólne zaangażowanie przyniosło wymierne efekty – już niedługo będziemy się cieszyć nowym placem zabaw.

http://budzetobywatelski.miastoketrzyn.pl/images/bo_wyniki.pdf

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.