KOLEJNY TURNIEJ SZACHOWY ZA NAMI !!!

 21 maja w Kinie Gwiazda odbył się kolejny Miejski Turniej Szachowy.  Najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali w nim udział. Pierwszy, bardzo udany występ miał Michał Januszanis, który zajął 8 miejsce. Weronika Kieszek była tym razem 4, a Igor Karasik 20. Mateusz Woźniak, który awansował do 1 ligi był 4. Mali mistrzowie spisali się wspaniale. Pokazali, że grają sercem i dają z siebie wszystko. Z każdym turniejem są pewniejsi siebie, grają coraz lepiej i kochają szachy. A w tym pięknym sporcie o to właśnie chodzi. Trzymajcie kciuki!!!

                                   Ewelina Chałkowska – Dwulat

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.