ROZGRYWKI SPORTOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca to dzień na, który wszystkie dzieci czekają  z  niecierpliwością.   To czas radości, uśmiechu oraz mnóstwa atrakcji.   W tym dniu w Zespole Szkół nr 1 w Kętrzynie  szkolne ławki zamieniliśmy na szkolne boisko i halę sportową, bowiem główną atrakcją tego dnia były rozgrywki sportowe, w których zmagali się  uczniowie klas V i VI szkoły podstawowej oraz gościnnie klasa IV c.

Rozgrywki sportowe to tradycyjna impreza organizowana w tym wyjątkowym dniu  przez nauczycieli wychowania fizycznego, mająca na celu popularyzację kultury fizycznej i sportu szkolnego,  łącząca zabawę  z aktywnością fizyczną.

Uczestnicy zawodów  mogli popisać się swoimi umiejętnościami sportowymi , szybkością i celnością  w turnieju „Dwa Ognie”, w którym rywalizowały dziewczęta oraz  w turnieju piłki nożnej, w którym  dzielnie walczyli o zajęcie jak najlepszego miejsca chłopcy. Ducha walki nie zabrakło nikomu, drużyny zdobywały cenne punkty, uczniowie, którzy nie brali udziału w zawodach, głośnym i gorącym dopingiem wspierali swoich zawodników. Rozgrywki przebiegały w dobrej atmosferze, w duchu czystej, sportowej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi drużynami. Walka była bardzo zacięta i wyrównana dwie klasy stoczyły walkę o I miejsce w dogrywkowej  konkurencji przeciągania liny, której  towarzyszyło  wiele emocji i  uśmiechu.

Na zakończenie sportowej zabawy wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Mimo upalnego dnia, gorącego słońca wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z aktywnie spędzonego przedpołudnia.

Gratulacje i podziękowania dla  wszystkich  zawodników .

Wyniki zmagań sportowych:

Klasa  VB   –     I    miejsce

Klasa  VIB –    II    miejsce

Klasa  V A  –   III   miejsce

Klasa  VI A –  IV   miejsce

Klasa  IV C –   V   miejsce

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.