Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Punktualnie o godzinie 9.00 w dużej hali sportowej rozpoczęła się uroczystość inaugurująca rok szkolny 2016/2017. Dyrektor szkoły pani Bożena Mickiewicz przywitała wszystkich uczniów, w sposób szczególny pierwszoklasistów. W swoim przemówieniu pani Dyrektor zwróciła uwagę na fakt, że szóstoklasiści nie będą pisali sprawdzianu kończącego naukę w szkole podstawowej i w przyszłym roku, zamiast do gimnazjum, najprawdopodobniej pójdą do klasy siódmej. Głos zabrali również goście uczestniczący w uroczystości – zastępca Burmistrza Miasta pan Damian Nietrzeba oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Klimowicz. Po apelu wychowawcy wraz z podopiecznymi udali się do swoich klas. A od jutra…czas na naukę!

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.