Turniej Szachowy w kinie ,,Gwiazda’’ w Kętrzynie

14 stycznia 2017roku odbył się kolejny Turniej Szachowy. Uczniowie naszej szkoły z aprobatą i dużym zainteresowaniem wzięli w nim udział. Po raz pierwszy startowali nowi gracze, którzy dopiero od października uczęszczają na zajęcia szachowe dla początkujących. Tym razem naszą szkołę reprezentowało 9 zawodników. W pierwszej lidze najlepsza okazała się Weronika Kieszek, która zajęła 4 miejsce. Tuż za nią na 5 pozycji był Mateusz Woźniak. Michał Januszanis był 10. W drugiej lidze na 5 pozycję awansował Jakub Zadroga.

Wyniki trzeciej ligi to: miejsce 6- Szymon Kardas i Ksawery Ryfka, miejsce 15- Julia Dwulat, Bartosz Ciunel i Emilia Mańkowska.

Gra naszych zawodników i ich zaangażowanie były imponujące.  Nasi uczniowie, po raz kolejny udowodnili, że gra w szachy to nie tylko piękny sport ale również pasja.

                 Ewelina Chałkowska – Dwulat

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.