XX Festiwal Jasełek

13.01.2017 r. o godz. 16.00 uczniowie klasy 3d jako zespół „Gwiazdeczki z Piąteczki” uczestniczyli w XX Festiwalu Jasełek w Bazylice świętego  Jerzego ze spektaklem Piekło-Niebo. Młodzi aktorzy ubrani w fantastyczne stroje doskonale wcielili się w grane postacie. Był Lucyfer ze swoimi diabełkami i diablicą, Gwiazda Betlejemska z gwiazdeczkami, aniołowie, Trzej Królowie z darami, pastuszek oraz fenomenalni prowadzący. Lucyfer i król otrzymali nagrody za talent aktorski. Po zakończeniu wszyscy dostali upominki i udali się  z najbliższmi na poczęstunek przy ciepłej herbacie i smakowitym pierniku kętrzyńskim. To był debiut uczniów klasy 3d, wychowawczyni i opiekuna klasy w tak fantastycznym festiwalu.