MIEJSKIE ELIMINACJE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT „TRÓJKI SIATKARSKIE”

 

             W dniu 13 listopada 2015 roku  siatkarskie emocje towarzyszyły  kibicom i sympatykom piłki siatkowej w Kętrzynie. W  Hali Widowiskowo-Sportowej MOSIR odbyły się miejskie eliminacje w mini piłce siatkowej dziewcząt – „trójki siatkarskie”.

     Turniej dostarczył wielu emocji, mecze były bardzo zacięte, dziewczęta chociaż dopiero zaczynają poznawać tajniki tej  dyscypliny sportowej  zaskakiwały umiejętnościami i znakomitymi zagraniami. Nasze młode siatkarki walczyły bardzo ambitnie i ostatecznie po dogrywce uplasowały się na II miejscu ustępując drużynie Szkoły Podstawowej nr 1. Dla naszych młodych zawodniczek było to cenne doświadczenie i możliwość przekonania się na jakim poziomie mogą grać inne zespoły. Dziewczętom  należą się  wielkie brawa za pozytywne podejście do meczu, za motywację do gry, za nieustępliwość, za sportową walkę do końcowego gwizdka sędziego.

 Na  zakończenie turnieju, który odbył się w pozytywnej i bardzo przyjaznej atmosferze organizator wręczył  drużynom  pamiątkowy dyplom .

 

Skład zespołu:

Dźwil Oliwia,  Dźwil Weronika,  Prusisz Shannon,  Olender Natalia,  Usarzewicz Oliwia, Kowalska Weronika, Góźdź  Oliwia, Iwaniuk Izabela.

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.