SZACH, MAT, PAT- KOLEJNY TURNIEJ ZA NAMI!

4 marca w kinie ,,Gwiazda’’ w Kętrzynie odbył się kolejny Turniej Szachowy. Jak zawsze uczniowie naszej szkoły toczyli boje i zachwycali formą. Tym razem siedmiu naszych zawodników mierzyło się z bardzo trudnymi przeciwnikami. Wyniki poszczególnych lig są następujące:

Liga I: Michał Januszanis i Mateusz Woźniak V miejsce

Weronika Kieszek – IX miejsce

Liga III: Szymon Kardas –I miejsce

Ignacy Cwalina- II miejsce

Bartosz Ciunel- IV miejsce

Kornelia Markowska- V miejsce

Warto podkreślić, że z każdym turniejem gramy coraz lepiej. Zapał naszych dzieci i radość z jaką grają sprawia przyjemność nie tylko im samym ale również rodzicom i opiekunom. Kolejne, trudne mecze już w kwietniu. Trzymajcie kciuki a my was nie zawiedziemy!!!

     Ewelina Chałkowska -Dwulat

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.