KONKURS PLASTYCZNY „ZACZYTANA SZKOŁA”

W związku z udziałem naszej szkoły w akcji czytelniczej „Zaczytana szkoła” uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym.                                Dzieci wykonały 42 prace plastyczne. Były one bardzo ładne, wykonane różnymi technikami plastycznymi . Wybrać zwycięzców było bardzo trudno, gdyż pomysłowość autorów zachwyciła jury.Komisja brała pod uwagę samodzielność wykonanych prac.                                                                                 Zwycięzcami okazali się:

 I MIEJSCE –JULIA  DWULAT z klasy III A  ,                          

    II MIEJSCE –  MICHAŁ  JANUSZANIS  z klasy II A                                                                                                            

                          MARCEL WIDUTO z klasy III A

III MIEJSCE-MAJA JACHIMEK z klasy III C

                          NIKODEM PIETRASZEK z klasy II D.  

Wyróżnienia otrzymali;

KAROL SOBIECKI  z klasy II D ,MAJA TENUS Z z klasy I A oraz DOMINIKA TUNKIEWICZ   z klasy II D  .

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY ! !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Nagrody ufundowała Rada Rodziców

                                                                                                                                                                                  Organizatorem konkursu była Joanna Pyra

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.